LožniceCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZCELOROČNÍ PROVOZ

Komfortní ubytování pro lovce i doprovod v novém švédském domečku se saunou, klimatizací, dvěma ložnicemi, kuchyní s myčkou, troubou a varnou deskou, lednicí, mrazákem, pračkou, sušičkou, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, bidetem a umyvadlem, obývací pokoj s krbem, domácím kinem, satelitem, internetovým  wi-fi připojením zdarma, se zahradním grilem, slunnou verandou, zahradou a přímým vstupem do lesa. Parkování před objektem. Kapacita 6 osob. Možnost stanování na rozlehlé zahradě pro „neomezený“ počet přátel, úklid, roomservice dle přání.
Obchod 250 m, hospoda 700m, les 20m, pískovny 900m, Vlkovský rybník 800m

Vydejte se na vzrušující lov kachen, hus, divočáka..  se zkušeným průvodcem a jeho psy, objevte malebné meandry Nežárky s číhající štikou, zaposlouchejte se do pukání sumců na pískovně, nachytejte bronz na pláži, pokochejte se zručností profesionálních rybářů při výlovech rybníků Vlkovského a Krajiny, nasbírejte plné košíky hub, zpevněte své partie na nové inlajnové silnici, dopřejte si dlouhé cyklistické výlety po okolních značených stezkách.

Obec net

ZÁŘÍ, ZAČATEK LOVECKÉ SEZÓNY.

V CENĚ TÝDENNÍHO POBYTU POZVÁNI NA KACHNY, ČTYŘI VYCHÁZKY  NA RANNÍ A VEČERNÍ TAH.

DO KONCE ZÁŘÍ SRNEC DLE TABULEK

LONČÁK CELOROČNE S PRŮVODCEM. ZVĚŘINOVÉ HODY -

S ŠÍPKOVOU I S BRUSINKAMA, KACHNA, HOLUB, HUSA, SRNEC, DIVOČÁK.

Text Box: © Film Makers s.r.o. 2008 2009, Martin Pávek
CELOROČNÍ PROVOZ